Jasmin “Chasmirr” Asio sa21b

Här har vi pangbruden Jasmin Asio. Hon är 16 år, bor i Falköping och är inte rädd för att bjuda på sig själv. Fritiden spenderar hon helst med sina vänner och om någon bjuder in till fest tackar hon aldrig nej! Är du en snygg kille med självförtroende och humor, då är du den rätte för Jasmin!

Snapchat: jasminasio1

Beskriv dig själv med ett ord: – Överlägsen

Din bästa raggningsreplik? – Tjena pudding, står du där o dallrar?

 

Leon “Leonaidas” Freiman bf20

 Den 17-åriga killen Leon Freiman från Falköping söker en kort tjej med bra humor. Leon är en snäll kille med mycket pondus, som gillar att spendera tid med sina vänner. På agendan har han Paradise Hotel 2024, är han den du söker?

Snapchat: bennyplutt

Beskriv dig själv med ett ord: – Bra på att försova mig

Din bästa raggningsreplik? – Gillar du o dansa? 

– ja

– Inte jag, men jag gör allt för dig.

 Leia “Blondie” Flink sa20a

Leia Flink, tjejen från schlätta, är en positiv och sprudlande tjej på 17 vintrar. På fritiden lägger hon mycket tid på sitt hästintresse men tycker även om att festa. Hennes enda krav i en partner är att han inte ska vara otrogen. 

Snapchat: prinsessanleiaf

Beskriv dig själv med ett ord: – positiv

Din bästa raggningsreplik? – I can’t turn water into wine, but I can turn you into mine

Loke “Turbobulken” Jellback ek21b

Loke Jellback är en go o glad kille på 16 år från Mullsjö. Han söker en fotbollsbrud med bra humor och mycket fritid. På helgerna ägnar sig Loke åt att spela fotboll och att hänga på VIP med sin BMW – EPA, vilket han gärna skulle göra tillsammans med sin partner. 

Snapchat: jellback4

Beskriv dig själv med ett ord: – Rolig

Din bästa raggningsreplik? – Har du någonsin gjort de i en BMW?

Heidi “Dramaqueen” Bajraktari sa19b

Falköpingstjejen Heidi Bajraktari är en 18-åring med massor av energi och som tar det hon vill ha. Heidi söker en kaxig kille som är äventyrlig och vet vad han vill & ett plus i kanten är om han är rik.

Snapchat: coola_ungen

Beskriv dig själv med ett ord: – Galen

Din bästa raggningsreplik? – Jag ger inga raggningsrepliker, jag får dem

Burim “burre” Shala

Burim Shala, 18 år, är en sportintresserad grabb från Falköping. Han spelar fotboll i IFK, utöver det äter & sover han helst. Burim söker lösa tjejer som kan hålla honom sällskap när det blir ensamt i sängen. Låter detta som något för dig? Tveka inte på att dra iväg en snap!

Snapchat: burimshala03

Beskriv dig själv med ett ord: – Sne 

Din bästa raggningsreplik? -Har du ett plåster? Jag ramlade och skrapade upp knäet när jag såg dig

Erika“Erickystyle” Lindström EK19a 

Är du en kille med humor, utstrålar trygghet och har fint hår? Då faller du Erika Lindström i smaken. Hon är en glad 18-åring från Falköping som gillar att lira boll och vara med vänner. I erikas sällskap får du aldrig en tråkig stund.

Snapchat: erickystyle

Beskriv dig själv med ett ord: – BÄST!

Din bästa raggningsreplik? -Tror du på kärlek 

vid första ögonkastet, eller ska jag gå förbi igen