Drip check

  Jenny Berggren

  Jenny Berggren, lärarnas stilikon visar upp sin drip         för allmänheten. Med sina balla skor och strålande           energi var hon ett självklart val för Diggits drip check. 

  Jenny bär en lång vintage kjol med en svart topp från     Preben. De oförglömliga skorna kommer från                   Dr.Martin och drar åt sig alla våra blickar med sin           färg och glitter.

 

 Filippa Mann

 Filippa Mann från Estet 21 visar upp sin sköna vibe  och   fire stil med ett strålande leende samt tuffa  attityd. De heta brallorna är från Shein och linnet från  ZARA. Filippa toppar outfiten med en vit skjorta från  H&M och härligt blå sneakers från converse.

  Melker Nyberg Karlberg

 Meker Nyberg Karlberg från sa19ms har koll på stilen  med sin blandning mellan både nytt och gammalt.  Melker bär en cool sweatshirt från Hollywood med ett  grönt tryck på ryggen, tillsammans med ett par svarta  vintage Armani jeans. Han toppar outfiten med en blå  keps från Ralph Lauren och ett par svarta Janoskis  Caliroots.